Kasetony z dibondu

Kasetony reklamowe tego rodzaju to produkt wysokiej jakości wykonany z trójwarstwowej płyty kompozytowej (AL-PCV-AL), charakteryzującej się idealną gładkością lakierowanej powłoki, sztywnością i wytrzymałością, a zarazem lekkością. Płyty dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, w wersji błyszczącej, satynowej jak i szczotkowanej.
Boki kasetonu utworzone są przez zagięcie materiału, dzięki czemu uzyskuje się bardzo estetyczną formę bez widocznych „łączeń”.
Lico frezowane jest z wysoką precyzją, a w miejsce wyciętych liter i grafiki podłożone są
różnokolorowe płyty PMMA (pleksi), podświetlone następnie diodami LED SMD, zapewniając wysoką jasność świecenia przy relatywnie niskim zużyciu energii elektrycznej.

Kasetony reklamowe

Wzornik kolorów - płyta DIBOND

Kasetony - rama ALU + plexi

Kaseton reklamy tego typu składa się z lica z mlecznej plexi opal, na którą nanoszona jest grafika reklamowa oraz konstrukcji aluminiowek- profil o szerokości 10cm.
Specjalne folie translucentne przepuszczające światło sprawiają, że reklama jest szczególnie efektowna oraz dobrze widoczna wieczorem i w nocy.

Wielkoformatowe kasetony świetlne wykonujemy w oparciu o lico z płótna winylowego – backlit.

OŚWIETLENIE LED SAMSUNG

Używamy tylko oryginalnych, sprawdzonych przez nas modułów opartych na podzespołach Samsuga. Warto również wspomnieć że wykorzystywane przez nas moduły LED Samsung Xlight Lens 2835 są objęte aż 5-cio letnią gwarancją.

CZUJNIK ZMIERZCHU - za 0zł!

Nie musisz pamiętać o włączeniu/wyłączniu swojego kasetonu.
– Zrobimy to za Ciebie!
Wszystkie nasze reklamy świetlne są wyposażone w czujniki zmierzchu, dzięki którym reklamy same się zapalą po zachodzie słońca oraz same zgasną wraz z porankiem.

OPCJA Black & White

Specjalny rodzaj plexi, która w dzień jest koloru czarnego a po podświetleniu w nocy staje sie biała. Ten rodzaj płyt dedykowny jest do kasetonów reklamowych z białym lub jasnym tłem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą realizacją dla salonów sprzedaży Netia.

Summary
product image
Ocena
1star1star1star1star1star
Ocena Klientów
5 based on 5 votes
Brand Name
Expert - Producent reklam
Nazwa produktu
Kasetony reklamowe
Cena
PLN 690
Dostępny
Available in Stock

Kasetony reklamowe

 

Kasetony reklamowe, reklama świetlna, efektowny wygląd, ogromna wytrzymałość oraz tania eksploatacja – to największe zalety naszych kasetonów reklamowych. Jest to jedno z najczęściej stosowanych obecnie rozwiązań do oznaczania punktów handlowych czy siedzib firm lub instytucji. Kasetony reklamowe są świetnie widoczne, emitują eleganckie i bardzo przyjemne dla oka światło, a dzięki zastosowaniu energooszczędnej technologii diodowej, dbają też o portfel przedsiębiorcy.

Opinie o nas w Google

Joanna An
Joanna An
14:26 21 Nov 16
Reklama Super ,dobra jakość w dobrej cenie oraz ekspresowa realizacja zlecenia :) Polecam
Kinga Konwicka
Kinga Konwicka
17:03 18 Nov 16
Bardzo profesjonalna obsługa, produkt w 100% satysfakcjonujący i niesamowita cierpliwość do wymagań klienta.
Anna Chojnowska
Anna Chojnowska
10:26 07 May 16
Wykonywali dla mnie banery reklamowe plus szyby w aucie- projekty naprawdę wysokiej klasy.
See All Reviews

Kontakt z nami

 

Napisz do nas lub zadzwoń,
znalazłeś już wykonawcę Twojej nowej reklamy

Telefon:    +48 886-220-225
Email:    biuro@expert-reklama.pl
Siedziba: 41-200 Sosnowiec, ul. Nowopogońska 25

Top