Kasetony reklamowe tego rodzaju to produkt wysokiej jakości wykonany z trójwarstwowej płyty kompozytowej (AL-PCV-AL), charakteryzującej się idealną gładkością lakierowanej powłoki, sztywnością i wytrzymałością, a zarazem lekkością. Płyty dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, w wersji błyszczącej, satynowej jak i szczotkowanej.
Boki kasetonu utworzone są przez zagięcie materiału, dzięki czemu uzyskuje się bardzo estetyczną formę bez widocznych „łączeń”.
Lico frezowane jest z wysoką precyzją, a w miejsce wyciętych liter i grafiki podłożone są
różnokolorowe płyty PMMA (pleksi), podświetlone następnie diodami LED SMD, zapewniając wysoką jasność świecenia przy relatywnie niskim zużyciu energii elektrycznej.

Kasetony reklamoweKaseton reklamy tego typu składa się z lica z mlecznej plexi opal, na którą nanoszona jest grafika reklamowa oraz konstrukcji aluminiowek- profil o szerokości 10cm.
Specjalne folie translucentne przepuszczające światło sprawiają, że reklama jest szczególnie efektowna oraz dobrze widoczna wieczorem i w nocy.

 

Czy wiesz że…! 85% realizowanych przez nas zamówień dostarczane są do naszych klientów na terenie całej Polski. Nasze produkty posiadają dodatkowe ubezpieczenie świadczone przez Warta S.A ,dzięki czemu masz pewność, że reklama dotrze do Ciebie w 100% nienaruszona. Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Kraków, Łódź, Lublin a, może Zakopane? – to dla nas żaden problem! W obrębie 300km oferujemy również montaż naszych reklam! Zadzwoń i dowiedz się więcej.

[/vc_column_text]

OŚWIETLENIE LED SAMSUNG

Używamy tylko oryginalnych, sprawdzonych przez nas modułów opartych na podzespołach Samsuga. Warto również wspomnieć że wykorzystywane przez nas moduły LED Samsung Xlight Lens 2835 są objęte aż 5-cio letnią gwarancją.

CZUJNIK ZMIERZCHU - za 0zł!

Nie musisz pamiętać o włączeniu/wyłączniu swojego kasetonu.
– Zrobimy to za Ciebie!
Wszystkie nasze reklamy świetlne są wyposażone w czujniki zmierzchu, dzięki którym reklamy same się zapalą po zachodzie słońca oraz same zgasną wraz z porankiem.

OPCJA Black & White

Specjalny rodzaj plexi, która w dzień jest koloru czarnego a po podświetleniu w nocy staje sie biała. Ten rodzaj płyt dedykowny jest do kasetonów reklamowych z białym lub jasnym tłem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą realizacją dla salonów sprzedaży Netia.

[/vc_column][/vc_row]

Summary
product image
Ocena
1star1star1star1star1star
Ocena Klientów
5 based on 5 votes
Brand Name
Kasetony reklamowe - Expert - Producent Reklam
Nazwa produktu
Kasetony reklamowe
Cena
PLN 690
Dostępny
Available in Stock

Kasetony reklamowe

 

Kasetony reklamowe, reklama świetlna, efektowny wygląd, ogromna wytrzymałość oraz tania eksploatacja – to największe zalety naszych kasetonów reklamowych. Jest to jedno z najczęściej stosowanych obecnie rozwiązań do oznaczania punktów handlowych czy siedzib firm lub instytucji. Kasetony reklamowe są świetnie widoczne, emitują eleganckie i bardzo przyjemne dla oka światło, a dzięki zastosowaniu energooszczędnej technologii diodowej, dbają też o portfel przedsiębiorcy.

Opinie o nas w Google

Joanna An
Joanna An
14:26 21 Nov 16
Reklama Super ,dobra jakość w dobrej cenie oraz ekspresowa realizacja zlecenia :) Polecam
Kinga Konwicka
Kinga Konwicka
17:03 18 Nov 16
Bardzo profesjonalna obsługa, produkt w 100% satysfakcjonujący i niesamowita cierpliwość do wymagań klienta.
Anna Chojnowska
Anna Chojnowska
10:26 07 May 16
Wykonywali dla mnie banery reklamowe plus szyby w aucie- projekty naprawdę wysokiej klasy.
See All Reviews

Kontakt z nami

 

Napisz do nas lub zadzwoń,
znalazłeś już wykonawcę Twojej nowej reklamy

Telefon:    +48 886-220-225
Email:    biuro@expert-reklama.pl
Siedziba: 41-200 Sosnowiec, ul. Nowopogońska 25

Top