Informacje ogólne – kasetony reklamowe z dibondu

Kasetony reklamowe to powszechna forma reklamy w dzisiejszych czasach. Najczęstszą formą są jednostronnej kasetony reklamowe mocowanej tyłem do ściany. Mniej popularną wersją są dwustronnej reklamy mocowanej bokiem prostopadle do budynku. Istnieje również możliwość połączenia obu wersji dzięki czemu widoczność firmy wzrośnie do maximum
(zapraszamy do zapoznania się realizacji dla firmy Netia, gdzie prezentujemy tego typu rozwiązanie).

Nasze kasetony reklamowe są doskonale widoczne w dzień, jednak najbardziej efektowne są nocą dzięki stosowanym przez nas modułom LED które równomiernie rozświetlają świecące elementy nadając tym samym efekt który nigdy nie pozostanie nie zauważony przez potencjalnych klientów.

Kasetony reklamowe z dibondu to produkt wysokiej jakości wykonany z trójwarstwowej płyty kompozytowej, charakteryzującej się idealną gładkością lakierowanej powłoki, sztywnością, wytrzymałością, a zarazem lekkością.
Płyty te dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, w wersji błyszczącej, matowej jak i szczotkowanej (kolor złoty, srebry, miedziowy oraz czarny).

Estetyczna,  starannie wykonana reklama świetlna jest doskonałą wizytówką firmy, odzwierciedlającą jej wartości i standardy. To dlatego wybierając szyld, nie warto szukać kompromisów. Klientom, którzy cenią jakość, polecamy eleganckie i bardzo trwałe kasetony z dibondu – nowoczesnego materiału, łączącego w sobie zalety tworzywa sztucznego oraz aluminium.

Proces produkcji polega na zgięciu krawędziowo płyty dibondu z wyfrezowaną grafiką podklejamy pleksi co pozwala na efektowne podświetlenie szyldu. Taka reklama jest o wiele bardziej widoczna  niż standardowe kasetony z profili aluminiowych.  Poniżej mogą Państwo zobaczyć jak wygląda proces produkcji kasetonów reklamowych z dibondu.

Specyfikacja produktu:

  •          lico z płyty dibond 3 mm,
  •          grafika frezowana – podklejana plexi opal (mleczna),
  •          tył wykonany płyty PCW 8 lub 10mm,
  •          markowe oświetlenie LED wodoodporne,
  •          zasilacz wodoodporny.


Opcje dodatkowe:

  •          dostępność różnych wymiarów,
  •          różne kolory lica do wyboru, w tym kolory drapane oraz wykończenie kolorystyczne matowe lub błyszczące,
  •          możliwość wyklejenia plexi folią translucentną (świecącą) lub backlit (zatrzymującą światło),
  •          czujnik zmierzchowy,
  •          sterownik led – dzięki któremu reklama może zmieniać płynnie zmieniać kolor lub w różny sposób migać.

Galeria – kasetony reklamowe z dibondu

Moduły LED

Moduły LED

Używamy tylko oryginalnych, sprawdzonych przez nas modułów opartych na podzespołach SamsugaWarto również wspomnieć że wykorzystywane przez nas moduły LED Samsung Xlight Lens 2835 są objęte aż 5-cio letnią gwarancją.

Dedykowany zasilacz

Dedykowany zasilacz

Zasilacz o mocy +20% od zapotrzebowania energii dla oświetlenia modułów LED, dzięki czemu moduły nie wypalają się zbyt szybko oraz świecą jednolitym, ciągłym światłem.

Czujnik zmierzchu

Czujnik zmierzchu

Dzięki czujnikowi zmierzchu nie musisz pamiętać o tym aby włączyć/wyłączyć reklamę. Proces ten zostanie całkowicie pominięty dzięki sondzie światłoczułej, która po zmroku zapali kaseton, a rano zgasi reklamę.
Dzięki temu oszczędzasz czas, pieniędze oraz zyskujesz nowych Klientów.

Sterownik LED

Sterownik LED

Dzięki zastosowaniu sterownika led możemy sterować światłem reklamy.
Dostępne opcje to m.i.n: Zmiana intensywności światła, płynna zmiana kolorów, animacje kolorystyczne oraz ruchome.

Pozostańmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Kontakt pośredni

+48 886-220-225
kontakt@expert-reklama.pl

 

Adres siedziby

41-200 Sosnowiec, ul. Mierosławskiego 3