Kasetony Reklamowe

Nasze Reklamy to produkt wysokiej jakości wykonany z trójwarstwowej płyty kompozytowej, charakteryzującej się idealną gładkością lakierowanej powłoki, sztywnością, wytrzymałością, a zarazem lekkością. Płyty te dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej,
w wersji błyszczącej, matowej jak i szczotkowanej (kolor złoty, srebrny, miedziowy oraz czarny).

Estetyczna, starannie wykonana reklama świetlna jest doskonałą wizytówką firmy, odzwierciedlającą jej wartości i standardy.
To dlatego wybierając szyld, nie warto szukać kompromisów.
Klientom, którzy cenią jakość, polecamy eleganckie i bardzo trwałe kasetony z dibondu – nowoczesnego materiału, łączącego w sobie zalety tworzywa sztucznego oraz aluminium.

Nasze kasetony reklamowe są doskonale widoczne w dzień, jednak najbardziej efektowne są nocą dzięki stosowanym przez nas modułom LED które równomiernie rozświetlają świecące elementy nadając tym samym efekt który nigdy nie pozostanie nie zauważony przez potencjalnych klientów.

KASTONY REKLAMOWE Z DIBONDU

Kasetony reklamowe z płyty kompozytowej typu dibond, to rodzaj kasetonów charakteryzujący się wysoką trwałością, elegancją oraz estetyką wizualną. Złożony jest z lica oraz wewnętrznej ramy. Front, boki oraz góra i dół wykonane są z płyty, która jest odpowiednio zagięta z jednego kawałka. W tego typu kasetonie grafika jest frezowana, a pod wycięciem przyklejona jest płyta plexi o odpowiednim kolorze. Podświetlona jest tylko grafika kasetonu, która jest wycięta. Dzięki temu dużą uwagę skupia na sobie wycięta grafika lub napis. Kolorystyka grafiki i napisów na tego typu kasetonie jest mocno ograniczona. Zwykle stosuje się od jednego do kilku kolorów. Kasetony typu dibond zwykle są droższe od kasetonów zbudowanych z profili aluminiowych. Koszt jest uzależniony od wielkości kasetonu, stopnia skomplikowania wyciętych napisów oraz ilości zastosowanych kolorów. Istnieje możliwość zamontowania czujnika zmierzchu, dzięki któremu za włączanie i wyłączanie oświetlenia będzie odpowiedzialny czujnik, który włącza i wyłącza oświetlenie przy odpowiednim poziomie zaciemnienia. Kolor frontu występuje w ograniczonej kolorystyce i występuje w wersji błyszczącej oraz matowej.

RODZAJE KASETONÓW REKLAMOWYCH Z DIBONDU

STANDARD
(Frezowanie lico)
 • Montowany bezpośrednio do elewacji
 • Świeci tylko wyfrezowana część
 • Możliwość zadruku tła lub wybór z pośród kilkunastu kolorów
HALO
(Światło pada na elewacje)
 • Montowany na dystansach
 • Świeci wyfrezowana część oraz tył kasetonu, dzięki czemu światło pada na elewacje
 • Możliwość zadruku tła lub wybór z pośród kilkunastu kolorów
 • Opcja zastosowania sterownika LED oraz LED RGB dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać niesamowite efekty świetlne
ECHO
(Dodatkowe elementy 3D z plexi)
 • Montowany bezpośrednio do elewacji
 • Świeci wyfrezowana część oraz wystające elementy 3D
 • Możliwość zadruku tła lub wybór z pośród kilkunastu kolorów
 • Opcja zastosowania sterownika LED oraz LED RGB dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać niesamowite efekty świetlne
 • Grubość plexi od 8-20mm

MARKOWY ZASILACZ MW 12V DC

Zasilacze ledowe mają różne moce – dobieramy je w zależności od rodzaju modułów LED. Moc zasilacza dobieramy mnożąc ilość modułów przez ich moc pobieraną przez pojedynczy moduł i dodając 20% zapasu mocy. Jeśli wyjdzie np. 80W, dobieramy transformator powyżej tej mocy, czyli ok. 100W.

PROFESJONALNE MODYŁY LED

W naszych reklamach światło jest najważniejsze!
Stosujemy tylko sprawdzone oraz przetestowane moduły LED.
Wiemy jak ważną kwestią jest dobre oświetlenie reklamy dlatego jest ona dla nas jedna z najistotniejszych. Dlatego dla różnych typów reklam stosujemy różne rodzaje oświetlenia dla zapewnienia jak najlepszych efektów nocą.

CZUJNIK ZMIERZCHOWY / CZASOWY

Dzięki dodatkowym urządzeniom takimi jak czujnik zmierzchowy czy wyłącznik czasowy, możemy zapomnieć o konieczności ręcznego załączania i wyłączania reklamy. Dzięki czemu reklama zawsze będzie widoczna w po zmroku a, nad ranem sama zgaśnie, oszczędzając tym samym zużycie energii elektrycznej

Jesteśmy bezpośrednim producentem reklam świetlnych
oraz elementów identyfikujących lokalizację firm

Posiadamy własny park maszynowy dzięki czemu jesteśmy niezależni od innych dostawców,
co ma decydujący wpływ na jakość, cenę oraz termin realizacji zlecenia.

KASETONY REKLAMOWE

Dowiedź się więcej

LITERY 3D PODŚWIETLANE

Dowiedź się więcej

OKLEJANIE WITRYN

Dowiedź się więcej