KASETONY REKLAMOWE

KASETONY REKLAMOWE

Nasze Reklamy to produkt wysokiej jakości wykonany z trójwarstwowej płyty kompozytowej, charakteryzującej się idealną gładkością lakierowanej powłoki, sztywnością, wytrzymałością, a zarazem lekkością. Płyty te dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej,
w wersji błyszczącej, matowej jak i szczotkowanej (kolor złoty, srebrny, miedziowy oraz czarny).

Estetyczna, starannie wykonana reklama świetlna jest doskonałą wizytówką firmy, odzwierciedlającą jej wartości i standardy.
To dlatego wybierając szyld, nie warto szukać kompromisów.
Klientom, którzy cenią jakość, polecamy eleganckie i bardzo trwałe kasetony z dibondu – nowoczesnego materiału, łączącego w sobie zalety tworzywa sztucznego oraz aluminium.

Nasze kasetony reklamowe są doskonale widoczne w dzień, jednak najbardziej efektowne są nocą dzięki stosowanym przez nas modułom LED które równomiernie rozświetlają świecące elementy nadając tym samym efekt który nigdy nie pozostanie nie zauważony przez potencjalnych klientów.

KOLORY DIBOND

NASZE KASETONY W DZIEŃ ORAZ W NOCY

NASZE KASETONY - GALERIA REALIZACJI

KASETONY REKLAMOWE STANDARD

KASETONY REKLAMOWE PREMIUM

KASETONY REKLAMOWE EXCLUSIVE

WYCEŃ KASETON REKLAMOWY ONLINE

KOMPONENTY NASZYCH KASETONÓW REKLAMOWYCH

MODUŁY LED

W naszych reklamach światło jest najważniejsze!
Stosujemy tylko sprawdzone oraz przetestowane moduły LED.
Wiemy jak ważną kwestią jest dobre oświetlenie reklamy dlatego jest ona dla nas jedna z najistotniejszych. Dlatego dla różnych typów reklam stosujemy różne rodzaje oświetlenia dla zapewnienia jak najlepszych efektów nocą.

PROFESJONALNY ZASILACZ

Zasilacze ledowe mają różne moce – dobieramy je w zależności od rodzaju modułów LED. Moc zasilacza dobieramy mnożąc ilość modułów przez ich moc pobieraną przez pojedynczy moduł i dodając 20% zapasu mocy. Jeśli wyjdzie np. 80W, dobieramy transformator powyżej tej mocy, czyli ok. 100W.

AUTOMAT CZASOWY / ZMIERZCHOWY

Dzięki dodatkowym urządzeniom takimi jak czujnik zmierzchowy czy wyłącznik czasowy, możemy zapomnieć o konieczności ręcznego załączania i wyłączania reklamy. Dzięki czemu reklama zawsze będzie widoczna w po zmroku a, nad ranem sama zgaśnie, oszczędzając tym samym zużycie energii elektrycznej

[Głosów: 3   Average: 5/5]
Call Now ButtonZadzwoń do nas teraz