Oferujemy projekty i oklejanie szyb oraz witryn sklepowych.
Jest to doskonała forma reklamy zewnętrznej, która dzięki swym rozmiarom skutecznie zawraca na siebie uwagę i przyciąga Klientów.

Podobnie jak przy oklejaniu samochodów tutaj też istnieje kilka możliwości wykonania takiej reklamy.
Między innymi: folie wycinane ploterowo, folie OWV – dziurkowana, folie szronione, folie monomerowe z wydrukiem solwentowym.

Folia samoprzylepna biała z kolorowym nadrukiem reklamowym

Jest to monomeryczna folia samoprzylepna przystosowana do zadruku eko – solwentowego, lateksowego lub UV pełno kolorowymi wydrukami CMYK. To najczęściej używany materiał służący do oklejania różnych powierzchni tj. okna, stoiska targowe, urządzenia i ekspozytory reklamowe oraz wszelkiego rodzaju płaskie powierzchnie. Jej trwałość gwarantowana przez producenta to 3 lata jednak w sprzyjających warunkach (małe nasłonecznienie, równa i odtłuszczona powierzchnia, zabezpieczenie stałym laminatem UV – jej trwałość wydłuża się do 5-7 lat. Można ją naklejać na zewnętrznej stronie jak i od wewnątrz okna (od strony kleju) oraz wycinać w dowolny kształt po obrysie.

Folia One Way Vision - perforowana, dziurkowana, OWV

Jest to folia przeznaczona do naklejania wyłącznie na okna w witrynach sklepowych lub samochodach. Dzięki czarnemu klejowi oraz dziurkach o powierzchni 50% po naklejeniu daje efekt lustra weneckiego tzn. osoby przebywające w pomieszczeniu mogą zobaczyć wszystko na zewnątrz natomiast ludzie patrzący z zewnętrznej strony widzą zadrukowaną grafikę. Folię tą można naklejać wyłącznie na zewnętrznej stronie szyby. Jej trwałość to 2-5 lat.

Folia matowa z efektem mrożonego szkła

Folia przepuszczająca światło w 30%, nadająca oklejanej szybie elegancki efekt mrożonego, piaskowanego szkła. Jej powierzchnia jest matowa, można nią oklejać całe okna lub wyciąć w dowolny kształt i nakleić z dowolnej strony okna. Z folii tej możemy wykonać różne naklejki takie jak: godziny otwarcia, zasłony remontowe, paski i kropki bezpieczeństwa, dyskretne loga, napisy dekoracyjne na okna, żaluzje ograniczające widoczność i wiele innych. Folia matowa znajduje najczęściej zastosowanie w salonach kosmetycznych, biurowcach, szpitalach i gabinetach lekarskich i masażu. Dzięki zastosowaniu folii mrożonej możemy zasłonić wgląd do pomieszczenia i zapewnić dyskrecją Państwa Klientom.

Folia do podświetleń ( kasetonowa, translucentna ) z pełno kolorowym zadrukiem

Jest to folia samoprzylepna mleczna, przeznaczona do naklejania w miejscach które zostaną podświetlone od wewnątrz. Standardowo stosuję ją się przy oklejaniu płyt w kasetonach świetlnych lecz doskonale sprawdza się jako okleina okienna. Dzięki funkcji rozpraszania światła, przepuszcza promienie emitowane przez światło wewnątrz pomieszczenia nadając witrynie większą wyrazistość. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania Państwa witryna jest lepiej widoczna po zmroku w długie zimowe popołudnia.

Folia samoprzylepna wycinana ploterowo - barwiona w masie

Jest to folia samoprzylepna monomeryczna, barwiona w masie, służąca do oklejania płaskich powierzchni. Można z niej wyciąć dowolny kształt np. logo, napis i umieścić na różnego rodzaju powierzchniach jak okna, drzwi, ściany, urządzenia, urządzenia i ekspozytory reklamowe. Po wycięciu i wybraniu zbędnych elementów, folia przenoszona jest na naklejaną powierzchnię za pomocą folii lub papieru transferowego. Do wyboru z wzornika jest 60 gotowych kolorów, które można łączyć ze sobą tworząc bardziej złożone grafiki. Folia występuje w połysku i macie.

Jesteśmy bezpośrednim producentem reklam świetlnych
oraz elementów identyfikujących lokalizację firm

Posiadamy własny park maszynowy dzięki czemu jesteśmy niezależni od innych dostawców,
co ma decydujący wpływ na jakość, cenę oraz termin realizacji zlecenia.

KASETONY REKLAMOWE

Dowiedź się więcej

LITERY 3D PODŚWIETLANE

Dowiedź się więcej

OKLEJANIE WITRYN

Dowiedź się więcej