Podświetlane litery 3D

Do produkcji liter i logotypów podświetlanych wykorzystujemy materiały takie jak: plexi, PCW spienione, blacha aluminiowa malowana proszkowo wg palety RAL lub płyta kompozytowa np.: Dibond .Jako źródło światła stosujemy moduły LED które gwarantują równomierne rozproszenie światła.

Sposób wykonania liter podświetlanych jest dobierany indywidualnie w zależności od kształtu, wielkości i miejsca montażu.

Dodatkowo wykonujemy konstrukcje stalowe pod litery i logotypy świetlne, wraz z projektami konstrukcyjnymi oraz pozwoleniami właściwych organów administracyjnych na montaż. Zapewniamy montaż na terenie całego kraju.

Litery świecące do tyłu

z tak zwanym efektem „Halo” instalowane są na wspornikach dystansowych, zapewniających odstęp między tylną częścią litery a ścianą lub inną powierzchnią montażową, aby światło mogło wychodzić z tyłu litery i odbijać się od ściany, tworząc efekt aureoli świetlnej. Konstrukcja liter i logotypów ma otwartą stronę skierowaną do tyłu, co pozwala na umieszczenie wewnątrz oświetlenia LED.

Litery świecące frontem

przód liter podświetlanych wykonane z pleksiglasu Perspex® Opal o grubości 3 lub 4 mm. W zależności od pożądanej kolorystyki stosujemy plexi kolorową lub folię translucentną do podświetleń. Boki wykonane z pcv, aluminium lub płyty kompozytowej typu Dibond. Wewnątrz montujemy moduły LED, które gwarantują odpowiednie podświetlenie frontu i brak widocznych punktów świecenia. Moduły montowane są na tylnej warstwie litery, wykonanej z grubego tworzywa.

Litery świecące frontem i bokiem

przód i bok liter wykonanie z pleksiglasu Perspex® Opal o grubości 3 lub 4 mm. W zależności od pożądanej kolorystyki stosujemy plexi kolorową lub folię translucentną do podświetleń. Wewnątrz montujemy oświetlenie LED,w literach świecą zarówno fronty jak i boki. Litery świecące frontem i tyłem, przód liter wykonany z pleksiglasu Perspex® Opal o grubości 3 lub 4 mm. W zależności od pożądanej kolorystyki stosujemy plexi kolorową lub folię translucentną do podświetleń. Boki wykonane z pcv, aluminium lub płyty kompozytowej typu Dibond. Tył liter wykonany z plexi bezbarwnej która przepuszcza światło do tyłu na elewację. Wewnątrz montujemy oświetlenie LED, które gwarantuje równomierne rozproszenie światła.

MARKOWY ZASILACZ MW 12V DC

Zasilacze ledowe mają różne moce – dobieramy je w zależności od rodzaju modułów LED. Moc zasilacza dobieramy mnożąc ilość modułów przez ich moc pobieraną przez pojedynczy moduł i dodając 20% zapasu mocy. Jeśli wyjdzie np. 80W, dobieramy transformator powyżej tej mocy, czyli ok. 100W.

PROFESJONALNE MODYŁY LED

W naszych reklamach światło jest najważniejsze!
Stosujemy tylko sprawdzone oraz przetestowane moduły LED.
Wiemy jak ważną kwestią jest dobre oświetlenie reklamy dlatego jest ona dla nas jedna z najistotniejszych. Dlatego dla różnych typów reklam stosujemy różne rodzaje oświetlenia dla zapewnienia jak najlepszych efektów nocą.

CZUJNIK ZMIERZCHOWY / CZASOWY

Dzięki dodatkowym urządzeniom takimi jak czujnik zmierzchowy czy wyłącznik czasowy, możemy zapomnieć o konieczności ręcznego załączania i wyłączania reklamy. Dzięki czemu reklama zawsze będzie widoczna w po zmroku a, nad ranem sama zgaśnie, oszczędzając tym samym zużycie energii elektrycznej

POZWÓL NAM ZAOPIEKOWAĆ SIĘ SWOJĄ FIRMĄ!

Zapraszamy do kontaktu z nami aby uzyskać więcej informacji
o naszych produktach oraz usługach.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!