PYLONY ORAZ TOTEMY WOLNOSTOJĄCE

Pylony reklamowe LED - totemy reklamowe to duża, pionowa reklama świetlna. Ma na celu wskazanie siedziby oraz nadanie prestiżu. Daje efekt solidności i stabilności. Pylony posiadają stabilną wewnętrzną konstrukcję, budowaną z profili ze stali węglowej. Konstrukcja jest spawana i zabezpieczana antykorozyjnie. Lico pylonów reklamowych może być budowane z aluminium, paneli kompozytowych typu dibond, etalbond, tubond lub z plexi. Pylony standardowo zawierają oświetlenie LED - modułowe o wysokich parametrach świecenia i dużej trwałości.

Grafika pylonów świetlnych.

Grafikę pylonów reklamowych można dobrać spośród dostępnych technik produkcji:
  • płyta kompozytowa frezowana,
  • plexi,
  • aluminium frezowane i gięte krawędziowo.

Oświetlenie wewnętrzne pylonów

Ze względu na swój wymiar pylony, jako rodzaj reklamy zewnętrznej dużych rozmiarów wymagają dobrego i mocnego oświetlenia. Używa się modułów o odpowiednich parametrach: mocy, jasności, barwy światła aby reklama była zauważalna.

Konstrukcja wewnętrzna pylonu

Konstrukcja tworzona jest ze stali węglowej spawanej o odpowiednich parametrach wytrzymałościowych. Głównym elementem konstrukcyjnym jest profil stalowy prostokątny. Konstrukcja wewnętrzna jest standardowo zabezpieczana antykorozyjnie.

Montaż pylonów

Proponujemy wykonanie fundamentu wraz ze zbrojeniem i wypuszczonymi ponad powierzchnię fundamentu śrubami gwintowanymi. Pylon stawia się na miejscu, po zastygnięciu całkowitym fundamentu.
[Głosów: 3   Average: 5/5]
Call Now ButtonZadzwoń do nas teraz