Pylony Reklamowe

Pylony reklamowe LED – totemy reklamowe to duża, pionowa reklama świetlna. Ma na celu wskazanie siedziby oraz nadanie prestiżu. Daje efekt solidności i stabilności. Pylony posiadają stabilną wewnętrzną konstrukcję, budowaną z profili ze stali węglowej. Konstrukcja jest spawana i zabezpieczana antykorozyjnie. Lico pylonów reklamowych może być budowane z aluminium, paneli kompozytowych typu dibond, etalbond, tubond lub z plexi. Pylony standardowo zawierają oświetlenie LED – modułowe o wysokich parametrach świecenia i dużej trwałości.

Grafika pylonów świetlnych

Grafikę pylonów reklamowych można dobrać spośród dostępnych technik produkcji:

płyta kompozytowa frezowana,
plexi,
aluminium frezowane i gięte krawędziowo

Konstrukcja wewnętrzna pylonu

Konstrukcja tworzona jest ze stali węglowej spawanej o odpowiednich parametrach wytrzymałościowych. Głównym elementem konstrukcyjnym jest profil stalowy prostokątny. Konstrukcja wewnętrzna jest standardowo zabezpieczana antykorozyjnie.

Oświetlenie wewnętrzne pylonów

Ze względu na swój wymiar pylony, jako rodzaj reklamy zewnętrznej dużych rozmiarów wymagają dobrego i mocnego oświetlenia.
Używa się modułów o odpowiednich parametrach: mocy, jasności, barwy światła tak aby reklama była jak najbardziej zauważalna.

MARKOWY ZASILACZ MW 12V DC

Zasilacze ledowe mają różne moce – dobieramy je w zależności od rodzaju modułów LED. Moc zasilacza dobieramy mnożąc ilość modułów przez ich moc pobieraną przez pojedynczy moduł i dodając 20% zapasu mocy. Jeśli wyjdzie np. 80W, dobieramy transformator powyżej tej mocy, czyli ok. 100W.

PROFESJONALNE MODYŁY LED

W naszych reklamach światło jest najważniejsze!
Stosujemy tylko sprawdzone oraz przetestowane moduły LED.
Wiemy jak ważną kwestią jest dobre oświetlenie reklamy dlatego jest ona dla nas jedna z najistotniejszych. Dlatego dla różnych typów reklam stosujemy różne rodzaje oświetlenia dla zapewnienia jak najlepszych efektów nocą.

CZUJNIK ZMIERZCHOWY / CZASOWY

Dzięki dodatkowym urządzeniom takimi jak czujnik zmierzchowy czy wyłącznik czasowy, możemy zapomnieć o konieczności ręcznego załączania i wyłączania reklamy. Dzięki czemu reklama zawsze będzie widoczna w po zmroku a, nad ranem sama zgaśnie, oszczędzając tym samym zużycie energii elektrycznej

[Głosów: 0   Average: 0/5]

POZWÓL NAM ZAOPIEKOWAĆ SIĘ SWOJĄ FIRMĄ!

Zapraszamy do kontaktu z nami aby uzyskać więcej informacji
o naszych produktach oraz usługach.