Reklamy planszowe (szyldy, tablice reklamowe) są pierwszą wizytówką z jaką spotyka się potencjalny klient, dlatego staramy się, aby były czytelnym nośnikiem informacji oraz rozpoznawalnym identyfikatoremi… Nasze realizacje to połączenie wysokiej jakości, gwarancją odrobiny oryginalności oraz kreatywnych rozwiązań zgodnych ze standardami marketingu.

Wykonujemy tablice w różnych materiałach i technikach jak wycinanie ploterem grafiki w folii, druk, grawerowanie, frezowanie CNC, reklama przestrzenna. Dzięki wykorzystaniu wielu technik szyldy w naszym wykonaniu ciekawie się prezentują zdobywając kolejnych klientów dla reklamujących się firm. Dbając o jakość świadczonych usług dostarczam produktów wytrzymałych, z doskonałej jakości materiałów, a przy tym estetycznie wykończonych i dopasowanych do określonych warunków zewnętrznych.

Dobre oznakowanie punktu handlowego, usługowego to jeden z elementów, jaki znacząco wpływa na kondycję firmy. Projektując tablice reklamowe należy uwzględnić nie tylko treść szyldu, ale warunki zewnętrzne i dostępną przestrzeń, ponieważ zbyt przytłaczający szyld nie będzie zachęcający, podobnie jak zbyt mała tablica umykająca uwadze nie spełni swojej funkcji.

Wykonujemy szyldy i tabliczki informacyjne na blachach, laminatach grawerskich, mosiądzu, drewnie, pleksi i tworzywach sztucznych.